İstanbul'un Yeni Gösteri ve Eğlence Merkezi

Jurassic Land, yepyeni bir hizmet anlayışı ile bünyesinde bulundurduğu Dinozor Temalı eğlence parkının yanı sıra hedef kitlelerin beğenilerine yönelik haftanın 7 günü organizasyonların yapıldığı bir eğlence merkezi olacak şekilde tasarlanmış ve inşa edilmiştir.


Son sistem teknolojisiyle donatılmış, 1800 metrekare genişliği ve 14 metre yüksekliğinde olan Jurassic Land Gösteri ve Etkinlik Alanı, esnek oturma düzenine sahip temalı eğlenceler, konser, parti, film galaları, reklam, konferans, kongre, seminer, fuar, marka tanıtımı, festival, etkinlikler, iventler, film stüdyosu, film platosu ve ürün lansmanları gibi etkinliklere ev sahipliği yapmak için yeni bir alternatiftir.


* Salonumuz aynı zamanda tiyatro salonu olarak kullanılmak üzere tasarlanmış olup aydınlatma ve ses sistemi, fuaye soyunma odalarına sahiptir.


Salon Detayları:

● 1800 Metrekare Alan

● 14 Metre Tavam Yüksekliği

● Profesyonel Işık Sistemi

● Koltuk Sayısı 355 - * Gerek olduğu taktir de 1500'e kadar arttırılabilir.

● Wireless Internet

● Profesyonel Ses Sistemi

● Projeksiyon


Salon müsaitlik durumları ve teklif talepleriniz için organizasyon@talyagroup.com adresinden ya da 0212 640 8088 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.


Broşürü İndirin


Özel Organizasyonlar

Tekrarı olmayan, unutulmaz olması gereken anların yaşatılacağı benzersiz bir mekan. Temalı veya temasız olmak üzere hizmet verebilen mekanda ister dışarıdan catering hizmeti alabilir isterseniz de organizasyonunuzu dünya mutfağından lezzetli yemekler sunan restaurant personelinin tecrübeli ellerine bırakabilirsiniz.


Sergi ve Fuarlar

Eserlerini veya ürünlerini hedef kitleyle buluşturmak isteyen kişiler ve markalar için ideal bir mekan.


Konserler

İstanbul’un en yeni açık hava mekanı olmasının yanı sıra kapalı salonuyla da değişen hava koşullarına somut alternatif sağlayan Teras, 2000 kişiye kadar seyirci alabilme kapasitesine sahip.


Film Gösterimi

Farklı oturma düzeni ile farklı etkinliklere ev sahipliği yapabilen Jurassic Teras, 16.000 ansi lümen projeksiyon cihazı ve 16x9m boyutundaki dev ekranı ile film gösterimleri için de ideal.


Ek Hizmetler

CATERING : Talep edilmesi halinde ister restaurant’da isterseniz etkinlik alanında catering hizmeti verilebilmektedir.

TEMİZLİK : Jurassic Land temizlik ekibi her türlü organizasyonda kusursuz hizmet için görev almaktadır.

KABLOSUZ İNTERNET ERİŞİMİ : Her alanda kablosuz internet erişimi hizmetlerimiz arasındadır.

TEKNİK EKİP : 24 saat görev yapan teknik ekip, organizasyonların aksamadan devam etmesi için hizmet vermektedir.